Playoff Schedule & Results (Guelph Girls Hockey Association)

OWHA logo
PROUD
MEMBER
PrintPlayoff Schedule & Results
Rep - U11 A #4471
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 24 20247:00 PMNorth Halton TwistersVictoria Road Rec Centre
PlayoffFeb 25 20243:45 PMWoodstock WildcatsWest End Recreation Centre 2
playdownMar 02 20249:00 AMNorth Halton TwistersActon Community Centre
PlayoffMar 03 20243:45 PMHaldimand RivercatsWest End Recreation Centre 2
#3 TBCMar 05 20246:15 PMNorth Halton TwistersActon Community Centre
PlayoffMar 08 20245:30 PMKitchener Lady RangersSportsworld
PlayoffMar 09 20243:00 PMHaldimand RivercatsCayuga Memorial
Rep - U11 BB #4488
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 18 20245:15 PMBrampton CanadettesCentury Gardens
playdownFeb 19 20245:00 PMNorth Halton TwistersUniversity of Guelph Red
PlayoffFeb 24 20248:00 PMBurlington BarracudasVictoria Road Rec Centre
PlayoffMar 02 20244:00 PMOakville HornetsExhibition Arena
playdownMar 03 20244:45 PMOrangeville TigersWest End Recreation Centre 2
PlayoffMar 09 20242:30 PMBurlington BarracudasAppleby Ice Centre
Rep - U13 A #4472
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 24 20245:30 PMNorth Halton TwistersSherwood Community Centre
PlayoffFeb 25 20244:45 PMWoolwich WildWest End Recreation Centre 2
playdownFeb 28 20246:30 PMNorth Halton TwistersWest End Recreation Centre 1
PlayoffFeb 29 20247:00 PMWaterloo RavensAlbert McCormick Arena
PlayoffMar 02 202411:15 AMWoolwich WildWoolwich Memorial Arena (aka Dan Snyder Arena)
PlayoffMar 03 20245:45 PMSaugeen Maitland LightningWest End Recreation Centre 2
PlayoffMar 05 20246:50 PMSaugeen Maitland LightningTeeswater-Culross Community Centre
PlayoffMar 10 20244:45 PMWaterloo RavensWest End Recreation Centre 2
Rep - U13 B #4482
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 24 20246:00 PMBrampton CanadettesExhibition Arena
PlayoffFeb 25 20246:30 PMKincardine KinucksDavidson Centre Arena (Kincardine and District Community Centre)
PlayoffFeb 29 20246:00 PMCambridge roadrunnersUniversity of Guelph Red
PlayoffMar 01 20246:00 PMGrand River MustangsCentre Wellington Community Sportsplex
PlayoffMar 02 20245:00 PMKincardine KinucksExhibition Arena
PlayoffMar 10 20249:30 AMCambridge roadrunnersSports Park South
Rep - U15 AA #4478
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 24 202412:15 PMBrampton CanadettesCentury Gardens
PlaydownFeb 25 202410:30 AMBrampton CanadettesUniversity of Guelph Gold
playdownMar 06 20248:00 PMCaledon CoyotesCaledon East Arena
playdownMar 09 20242:00 PMNorth Halton TwistersTonelli Sports Centre
Rep - U15 A #4480
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 17 20247:00 PMBrampton CanadettesSleeman Centre
playdownFeb 20 20247:45 PMBrampton CanadettesSusan Fennell Sportsplex (formely South Fletcher's)
playdownFeb 24 20244:15 PMNorth Halton TwistersMold-Masters SportsPlex
playdownFeb 29 20247:00 PMGrand River MustangsSleeman Centre
playdownMar 08 20247:00 PMGrand River MustangsCentre Wellington Community Sportsplex
Rep - U15 BB #4490
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 17 20246:00 PMNorth Halton TwistersSleeman Centre
playdownFeb 27 20247:00 PMCaledon CoyotesCaledon East Arena
playdownMar 06 20247:30 PMBrampton CanadettesWest End Recreation Centre 1
Rep - U18 AA #4475
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 18 20241:15 PMBrampton CanadettesCentury Gardens
playdownFeb 20 20247:45 PMNorth Halton TwistersWest End Recreation Centre 2
playdownFeb 24 20248:00 PMBrampton CanadettesSleeman Centre
playdownFeb 25 202412:00 PMCaledon CoyotesUniversity of Guelph Gold
playdownFeb 27 20246:15 PMNorth Halton TwistersActon Community Centre
Mar 02 20242:00 PMCaledon CoyotesMayfield Recreation Comples (Garth Young Arena)
Rep - U18 A #4481
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 20 20247:45 PMBrampton CanadettesCentury Gardens
PlayoffFeb 27 20247:45 PMStratford AcesWest End Recreation Centre 2
PlayoffFeb 28 20249:00 PMCambridge roadrunnersWest End Recreation Centre 1
playdownMar 02 20247:00 PMGrand River MustangsSleeman Centre
playdownMar 03 20244:30 PMNorth Halton TwistersSherwood Community Centre
PlayoffMar 04 20248:30 PMCambridge roadrunnersSports Park South
PlayoffMar 05 20247:45 PMGrand River MustangsWest End Recreation Centre 2
playdownMar 07 20247:00 PMBrampton CanadettesSleeman Centre
PlayoffMar 08 20245:15 PMStratford AcesStratford Rotary Complex
playdownMar 10 20247:00 PMGrand River MustangsCentre Wellington Community Sportsplex
Rep - U18 BB #4479
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdownFeb 27 20249:15 PMBrampton CanadettesCentury Gardens
playdown- PalmerFeb 28 20247:30 PMNorth Halton TwistersWest End Recreation Centre 1
playdownFeb 29 20249:00 PMOrangeville TigersTony Rose Memorial
playdownMar 04 20246:30 PMOrangeville TigersVictoria Road Rec Centre
playdown - NH1Mar 10 20248:00 PMNorth Halton TwistersCentennial Arena
Rep - U22 A #4483
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
PlayoffFeb 25 20246:45 PMSt. Catharines Jr. BadgersWalker Sports & Abilities Centre (Brock Univ)
PlayoffMar 03 20247:45 PMFlamborough FalconsWest End Recreation Centre 2
PlayoffMar 05 20248:30 PMKitchener Lady RangersDon McLaren Arena
PlayoffMar 10 20247:15 PMKitchener Lady RangersWest End Recreation Centre 2
PlayoffMar 16 20247:00 PMSt. Catharines Jr. BadgersSleeman Centre
PlayoffMar 24 20244:30 PMFlamborough FalconsHarry Howell Arena
Rep - O22 A (SrA) #4485
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResult
playdown#3Mar 02 20248:30 PMBrampton CanadettesSleeman Centre